Rīgas Skolēnu domes bijušie un esošie dalībnieki - domubiedri apvienojušies biedrībā “Ārpus laika”. Iniciatīva radusies noslēdzot dalību RSD, taču ar vēlmi turpināt darboties jauniešiem un citām sabiedrības grupām, attīstot savu potenciālu un sniedzot iespējas realizēt savas idejas gan biedrības biedriem, gan arī citiem ieinteresētajiem daudzveidīgās un sabiedrībai aktuālās jomās.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina jauniešu iniciatīvu konkursu, kurā aicināti piedalīties Rīgas jaunieši un jauniešu grupas vecumā no 13 līdz 20 gadiem. Ieinteresēja konkurss? Tad spied "Lasi tālāk"!

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina skolēnu pašpārvalžu sadarbības projektu konkursu, kurā aicināti piedalīties Rīgas skolēnu pašpārvalžu pārstāvji. Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt projektus, kas stiprina Rīgas vispārizglītojošo skolu skolēnu pašpārvalžu kapacitāti, veicina to aktīvu iesaistīšanos izglītības iestāžu darbā un sekmē pašpārvalžu savstarpējo sadarbību. Turpmāk tekstā vari sīkāk uzzināt visu nepieciešamo informāciju par konkursu!

 

18.janvārī Rīgas Skolēnu domei tika dota iespēja pārstāvēt skolēnu viedokli un piedalīties "Samsung Skola nākotnei'' veidotajā eksperimentā. Divām pārstāvēm bija jāaizpilda anketa, kurā bija jautājumi saistībā ar sociālo tīklu ietekmi ikdienā, saskarsmi ar tiem un vispārējo nozīmi katras dzīvē. Eksperimentā nebaidījās piedalīties arī tādi sabiedrībā zināmi cilvēki kā Aminata Savadogo, Justs Sirmais un Karmena Stepanova.

Jebkura sabiedrība uzvar, ja ir inteliģenti, augstu morāli noturīgi, veselīgi, mērķtiecīgi, aktīvi dzīves pozīcijās radoši jaunieši. Tādu jauniešu idejām  un iniciatīvai var uzticēt veidot nākotni.