Jau 16. maijā notiks RSD veidotais pasākums Kalnciema kvartālā “Iespēju tīklos”! Rīgas skolās daudzas iespējas sākas ar pašpārvaldes aktīvu iesaisti, tāpēc RSD vēlas pateikties un izcelt gan pašpārvalžu, gan aktīvo skolēnu darbu, kā arī novērtēt pašpārvalžu konsultantu darbu!  

 

Tieši šī iemesla dēļ, aicinām pašpārvaldes un to konsultantus aizpildīt pašpārvalžu konkursa anketas, kurās veicinām dalīties ar paveikto un pateikt paldies kolēģiem!

 

Lai uzzinātu vairāk par konkursu Lasi tālāk!

 

RSD vēlas izcelt un novērtēt Rīgas aktīvos izglītojamo pašpārvalžu dalībniekus un konsultantus, tādējādi veicinot izpratni par pašpārvaldēm, to darbību un nozīmīgumu skolas vidē. RSD, lai pateiktos par paveikto darbu, izveidojusi 6. nominācijas:


Konkursam var pieteikties līdz 12. maijam.Vairāk par konkursu un tā noteikumiem lasi konkursa nolikumā, ko atradīsi nedaudz zemāk. Atceries, pieteikumu vari iesūtīt arī video formātā anketas atbilžu vietā liekot hipersaiti uz video!


Ja ir kādas neskaidrības vai jautājumi, droši sazinies ar mums, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot uz 28621373 (Kristers).

Nedaudz vairāk par pašu pasākumu:

"Iespēju tīklos" ir pēcpusdienas tīklošanās pasākums jauniešiem. Šajā pasākumā būs iespēja jauniešiem brīvā atmosfērā tīkloties savā starpā, tādējādi attīstot sarunu un diskusiju kultūru, kā arī iespēja satikt gan dažādās nozarēs pieredzējušus jauniešus, gan dažādu organizāciju pārstāvjus, lai sniegtu jaunietim iespēju iepazīt tiem pieejamās iespējas un varētu uzdot sev interesējošos jautājumus (piem., saistībā ar pašpārvaldēm, studijām, jauniešu iespējām Latvijā un ārpus tās robežām utt.).
Pasākums notiks š.g. 16. maijā Kalnciema kvartālā, sākot no 17.00.


Konkursa nolikums