Šķiet, ka vēl pirms neilga brīža satikos ar jaunajiem kultūras komitejas biedriem pirmajā sēdē, lai izrunātu gada plānus, sēžu gaitu un turpmāko rīcību. Taču jau ir paskrējuši gandrīz 4 mēneši, un klāt ir Ziemassvētki, kā arī jaunais gads, tāpēc es, Alise, Jums pastāstīšu, kā tad līdz šim ir gājis kultūras komitejai.

Pirmā sēde septembrī sākās ar iepazīšanos. Sapratu, ka šis gads būs jāpavada ar draudzīgiem, smaidīgiem, atvērtiem un radošiem cilvēkiem, bet jau no nākamās sēdes mēs sākām kārtīgi strādāt.. Kāpēc? Jo jau pavisam drīz bija plānots Mākslinieku vakars. Sākām ar pamata lietām, izvēloties telpu, pašus māksliniekus, apkopjot visas idejas.. Līdz nonācām arī pie mazāko sīkumu izstrādes. Kāds izdevās šis pasākums?! Ja Tu nebiji uz „Mākslinieku vakaru”, tad esi daudz palaidis garām... Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas aktu zāle pārvērtās par burvīgu vietu, kur sapulcējās dažādi mākslinieki, lai padalītos ar saviem talantiem un pastāstītu par tiem. Pie mums bija gan improvizācijas teātris „5 uz perona”, gan stepa dejotāju grupa, gan burvīga dziedātāja Dārta Mendziņa, kā arī vēl citi. Pēc pasākuma varēja baudīt garšīgas uzkodas un parunāt ar māksliniekiem par sev interesējošiem jautājumiem.

Pēc „Mākslinieku vakara” sanāca nedaudz atpūsties, jo, ņemot vērā, ka mūsu sēdes notiek pirmdienās, saistībā ar 11. un 18. novembri 2 no mūsu sēdēm nenotika.

Tomēr uzreiz pēc tam atkal atgriezāmies pie ierastās darba kārtības, lai pienācīgi sagatavotos „Sapņu ballei”, kas norisinājās 13.decembrī Mazajā Ģildē. Tas bija brīnumains vakars, piepildīts ar eleganci, skaistumu un sapņiem. Tas bija vakars, kad varēja izbaudīt gan dzīvo mūziku, gan dejas!

Ar šo balli noslēdzām mūsu darba pusgadu, atpūtīsimies un atgriezīsimies ar jaunu sparu, lai sarīkotu vēl divus pasākumus nākošajā pusgadā – Pašpārvalžu talanta vakaru, kā arī „Rīgas Sakarīgākā skolotāja” 10.dzimšanas dienas svinības.

KK novēl visiem gaišus un jaukus Ziemassvētkus, kā arī ar vērienu sagaidīt jauno 2014.gadu!

Uzdrīksties sapņot...

 

 

RSD KK vadītāja

Alise