Sveiciens visiem ar pavasara iesākšanos!

Kā jau katru gadu, aprīļa beigās tiek ievēlēta jaunā Rīgas Skolēnu domes valde, arī šis gads nebūs izņēmums. 16.kongress. Šogad tas notiks 28.aprīlī Konventa sētas zālē "Kampenhauzen" 

Šajā rakstā nedaudz aprakstīšanu valdes ievēlēšanas kārtību šajā gadā, kas balstīta uz Rīgas Skolēnu domes nolikumu un iekšējiem noteikumiem.

Lai kandidētu uz kādu no amatiem, vispirmām kārtām ir jābūt aktīvam RSD dalībniekam vismaz 4 mēnešus. Visiem kandidātiem ir jāiesniedz CV, atbildes uz anketas jautājumiem(anketu atradīsi pielikumā) un motivācijas vēstule. Prezidenta amata kandidātiem papildus jāiesniedz rekomendācija no skolas, vai kādas citas iestādes, kurā kandidāts darbojies. Visus šos failus jānosūta savam komitejas vadītājam, lietvedim vai prezidentam atkarībā no amata, uz kuru kandidē. Kontaktus var atrast http://www.rsd.lv/index.php/kontakti.

Visi kandidatūrai nepieciešamie dokumenti jānosūta līdz š.g. 7.aprīlim. Pēc dokumentu iesniegšanas norisināsies vēlēšanas atsevišķi katrai komitejai. Kongresā tiks ievēlēts jaunais prezidents un divi viceprezidenti, kā arī tiks apstiprināta jaunā valde.

Vēlēšanu norises laiki:

  • 10. aprīlis 17:00 Juridiskā un finanšu komiteja
  • 12. aprīlis 17:00 Izglītības un zinātnes komiteja

18:00 Sporta, vides un veselības komiteja

  • 13. aprīlis 17:00 Kultūras komiteja

18:00 Ārējo sakaru un sabiedrisko attiecību komiteja

  • 18. aprīlis 17:00 Lietvede
  • 28. aprīlis 16. kongress

Vēlos atgādināt, ka ikvienas vēlēšanas ir atklātas, taču tajās balsot var tikai komitejas biedri, kuri tajā darbojušies ne mazāk kā 3 mēnešus, un valde. Savukārt uz kongresu tiks aicināts katras skolas pārstāvis, bet par to vairāk informācijas jau drīzumā.

Cieņā,

Helvijs