Rīgas Skolēnu domes pārgājiena „Caur zvaigznēm uz galamērķi” #2 apskats

21.-22. oktobrim norisinājās Rīgas Skolēnu domes veidots pārgājiens „Caur zvaigznēm uz galamērķi” #2, kas norisinājās Siguldā un Krimuldā. Pārgājiena mērķis bija saliedēt un izglītot jauniešus šajā joma, kas arī izdevās.

Pārgājiens iesākas ar pulcēšanos Stacijas laukumā, kur tālāk mēs devāmies uz vilcienu, lai brauktu uz Siguldu. Kad iebraucām Siguldā, mūsu pirmais mērķis bija Spieķu parks, kur mēs intervējām cilvēkus un uzdevām dažādus jautājumus par spieķiem. Tālāk mēs gājām uz Gūtmaņa alu, kur mums bija jāsameklē iegravēti cilvēku vārdi, kuri bija mūsu pārgājiena grupiņā. Nākamais punkts bija Gaujas senleja, kur mums bija pusdienas jeb vārījām zupu. Kad visi bija iestiprinājušies, tur pat bija saliedēšanās aktivitātes, kuras ļoti palīdzēja izprast un iepazīt tuvāk viens otru. Pēdējais punkts bija Kājinieku tilts, kur bija vislabākais saliedēšanas uzdevums. Pēc saliedēšanās uzdevuma, šķērsojot kalnus un lejas, nonācām mūsu galamērķi Siguldas Valsts ģimnāzija, kur mēs pavadījām sportisku laiku, spēlējot volejbolu un basketbolu.

Sporta, vides un veselības komitejas vadītāja Anna Garjāne saka: „Manuprāt, pārgājiens bija izdevies. Tiešām liels prieks, ka visiem patika mūsu komitejas izdomātie uzdevumi un pārgājiena maršruts.”

Bildes no pārgājiena atradīsi šeit