2017. gada 15. decembrī norisinājās Rīgas Skolēnu domes veidotais pasākums “Rīgas Skolēnu Iniciatīvas balva”. Šajā pasākumā mēs pateicāmies un izcēlām gaismā skolēnus, kuri ar savu rīcību, ieguldīto laiku, enerģiju un zināšanām panāca pozitīvas pārmaiņas skolēnu un skolas vidē, kā arī sabiedrībā kopumā, neaizmirsām pateikties arī aktīvākajai skolēnu pašpārvalžu konsultantam. Kā pateicību mēs izsniedzām piecas balvas piecās dažādās kategorijās:

Gada Iniciators: Annamarija Pumpura, Rīgas Franču licējs;

Gada Labo Darbu Darītājs: Edgars Feščenko, Rīgas Valsts 2. ģimnāzija;

Gada Pozitīvās Pārmaiņas: Daniils Vladimirovs, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija;

Gada Sabiedriski Aktīvais Skolēns: Mihails Korčevskis, Rīgas 88. vidusskola;

Gada Atbalsts: Ketija Nadežņikova, Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola;

Pasākums noritēja Elektrum Olimpiskais centrā, pludmales volejbola laukumā, kur vasarīgā un pozitīvā noskaņā ne tikai godinājām skolēnus panākumos, bet arī labi pavadījām laiku. To nodrošināja atraktīvais pasākuma vadītājs Toms Reinis un RSD dalībnieki ar dažādiem “ledlaužiem” un uzdevumiem. Ar priekšnesumiem mūs iepriecināja talantīgā saksofoniste Evija Felkere un dziedātāja Violeta Čornoļuka, kā arī mūziku visa pasākuma garumā nodrošināja dīdžejs Rūdolfs Vistiņš

Par pasākuma iemūžināšanu lielu paldies sakām fotogrāfei Diānai Tuntei un filmētājam Mikam Burmistram. Arī lielu paldies visiem, kas atnāca uz pasākumu un tad jau tiekamies nākamajā „Rīgas Skolēnu Iniciatīvas balva 2018”!

Bildes no pasākuma ir šeit