Sveiciens! Kā jau katru gadu, Rīgas Skolēnu domē aprīļa beigās notiek Rīgas Skolēnu domes 17.kongress, kur ievēl jauno RSD valdi, tajā skaitā RSD biedri izvēlās jauno RSD prezidentu.

Turpmāk rakstā būs valdes ievēlēšanas kārtība šajā gadā, kas balstīta uz Rīgas Skolēnu domes nolikumu iekšējiem noteikumiem Nr.1 “Rīgas Skolēnu domes valdes locekļu izvirzīšanas un iecelšanas kārtība”.

Lai kandidētu uz kādu no amatiem, vispirmām kārtām ir jābūt aktīvam RSD dalībniekam vismaz 4 mēnešus. Visiem kandidātiem ir jāiesniedz CV, atbildes uz anketas jautājumiem (anketu atradīsi pielikumā) un motivācijas vēstule. Prezidenta amata kandidātiem papildus jāiesniedz rekomendācija no skolas. Visus šos failus jānosūta uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tēmā norādot uz kuru amatu kandidē.

Prezidenta kandidātiem visi dokumenti ir jāiesniedz līdz š.g 30.martam, komiteju vadītājiem un lietveža kandidātiem līdz š.g 6.aprīlim.  Pēc dokumentu iesniegšanas norisināsies vēlēšanas atsevišķi katrai komitejai un lietvedim. Kongresā tiks ievēlēts jaunais prezidents un divi viceprezidenti, kā arī tiks apstiprināta jaunā valde.

Vēlēšanu norises laiki:

9. aprīlis

17:00 Juridiskā un finanšu komiteja

 

18:00 Sporta vides un veselības komiteja

 

19:00 Sadarbības un pašpārvalžu attīstības komiteja

11. aprīlis

17:00 Ārējo sakaru un sabiedrisko attiecību komiteja

12. aprīlis

18:00 Kultūras komiteja

17. aprīlis

17:00 Lietvedis

 

Atgādinājums: vēlēšanas ir atklātas, taču tajās balsot var tikai komitejas dalībnieki, kuri tajā piedalījušies ne mazāk kā 5 komitejas sēdēs no balsošanas brīža, un valde. Par lietvedi balso jaunievēlētie komiteju vadītāji un valde. Savukārt uz kongresu tiks aicināts katras skolas pārstāvis, bet par to vairāk informācijas jau drīzumā.


Pieteikuma anketa