alt

 

Marts ir pavasara vēstnesis! Dabā drīz viss sāks mosties un ir pats labākais laiks, lai īpaši padomātu par tiem cilvēkiem, kas mums ikdienā ir apkārt. Apzīmējums „Sakarīgākais skolotājs” ietver sevī gan tos skolotājus, kuri interesanti un labi spēj pasniegt savu mācību priekšmetu, gan arī tos, kuri ar savu pozitīvo, draudzīgo un atvērto attieksmi spēj komunicēt ar jauniešiem. Sakarīgs - tas noteikti ir skolēniem draudzīgs un daudzpusīgs pasniedzējs, tieši tādēļ tiek rīkota akcija, lai publiski pateiktos skolotājiem.

SVINĪGI PAZINOJAM, ka šodien ir sākusies Rīgas Skolēnu domes Kultūras komitejas rīkotā akcija „Rīgas Sakarīgākais skolotājs 2013”. No 5. marta līdz 16. aprīlim SEB Studenta Bankas draugiem.lv lapā draugiem.lv/studentabanka skolēniem un citiem interesentiem ir iespēja nobalsot par akcijas „Rīgas Sakarīgākais skolotājs 2013” izvirzītajiem skolotājiem.

Tradicionāli akcija notiks divās kārtās, jo Rīgas pašvaldības izglītības iestādēs strādā ļoti daudz skolotāju. Tāpēc pirmajā kārtā, kura norisināsies no 5. līdz 26. martam, balsošanā piedalīsies visi Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu skolotāji. Interesantākais akcijas brīdis sāksies ar otro kārtu, kad tiks izvirzīti 60 skolotāji 6 dažādās mācību priekšmetu nominācijās. Ja līdz šim visi skolotāji bija vienā kategorijā, neatkarīgi no priekšmeta,ko pasniedz, tad šobrīd uz otro kārtu tiks skolotāji, kuri attiecīgajā priekšmeta jomā ir ieguvuši visvairāk balsis. Tāpēc ir jābalso, jābalso un vēlreiz jābalso, lai Tavs sakarīgais skolotājs iekļūtu otrajā kārtā.

Vairāk nomināciju, vairāk iespēju tikt pie balvām. Tas viss pateicoties tikai mūsu ilggadējiem akcijas draugiem –  īpaši SEB bankai, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, kā arī nodibinājumam „Rīgas Skolēnu domes atbalsta fonds” un ISIC, kas jau otro gadu palīdz papildināt dāvanu fondu.

Paralēli visas akcijas garumā notiks arī „SEB Studenta Bankas simpātijas” balsojums, kas noteiks populārāko skolotāju SEB Studenta Bankas draugiem.lv lapas sekotāju vidū.

Ar šo dienu akcijas afišas ir pieejamas Rīgas skolās un šodien jaunieši arī pilsētās sāks dalīt flaierus, lai vairāk pievērstu uzmanību šai akcijai. Plānojas vēl daži citi pārsteigumi, taču tiem ir vēl laiks, jo akcija ir nu tikai sākusies, seko līdzi un viss notiksies!

Šī ir pirmā ziņa! Draugiem.lv /studentabanka meklē šādu zīmi

alt

 

 

 

 

.