Čau aktīvist!

Vasara jau sen ir garām, un rudens brīvlaiks ir klāt. Dienas kļūst īsākas, naktis garākas, kokiem birst lapas un ārā aiz loga kļūst vēsāks, bet tas neliedz mums atkal tikties. Ir jauns mācību gads - jauns sākums, tāpēc mēs, IZK, esam nolēmuši rīkot jau ierasto Prezidentu klubu.

Gaidīsim Tevi, pašpārvaldes aktīvist, mājīgajās Kaņiera ielas 15 telpās, šī gada 5. novembrī plkst. 15.40, lai tuvāk iepazītos un pastrādātu. Šoreiz mūs sagaida pavisam nopietna tēma – Kā Skolēnu pašpārvaldēm cīnīties ar skolotāju mobingu un bosingu pret skolēniem.

Čau, aktīvist! Vasara jau sen ir garām, un rudens brīvlaiks ir klāt. Dienas kļūst īsākas, naktis garākas, kokiem birst lapas un ārā aiz loga kļūst vēsāks, bet tas neliedz mums atkal tikties. Ir jauns mācību gads - jauns sākums, tāpēc arī mēs, IZK, esam nolēmuši rīkot jau ierasto Prezidentu klubu.

Gaidīsim Tevi - pašpārvaldes aktīvist - mājīgajās Kaņiera ielas 15 telpās, šī gada 5. novembrī plkst. 15.40, lai tuvāk iepazītos un pastrādātu. Šoreiz mūs sagaida pavisam nopietna tēma – Kā Skolēnu pašpārvaldēm rīkoties, ja skolā saskaras ar skolotāju mobingu un bosingu pret skolēniem.

Būs atklātas atzīšanās, spraigas diskusijas un arī darba rezultāts, kuru varēsim izmantot arī tālāk, lai kaut ko mainītu skolas dzīvē. Reģistrāciju vari atrast mājas lapas sadaļā Notikumi / Reģistrējies. 

Uz tikšanos! Tava IZK