Rudens Rīgas Skolēnu domē bez Rudens kopsapulces nav iedomājams! Tāpēc, šī gada 4. novembrī, plkst. 16.00, Rīgas Dzelceļa muzeja telpās norisināsies Rīgas Skolēnu domes (RSD) ikgadējā Rudens kopsapulce. Tā pulcēs Rīgas skolu pašpārvalžu pārstāvjus, lai iepazītos ar jaunumiem RSD, apstiprinātu gada plānu un ģenerētu idejas gan darbam Rīgas skolu pašpārvaldēs, gan RSD. Atsaucoties uz 18. sasaukuma kongresa biedru izpaustajām idejām, kopsapulces galvenais fokuss būs pašpārvalžu stiprināšana, kopsapulces dalībnieki nonāks vidē, kur būs jāiepazīstas un jadiskutē par aktuālām tēmām ar citu pašpārvalžu pārstāvjiem, tāpēc tas ir lielisks sākums jaunām starpskolu sadarbībām un dažādiem projektiem. 

Kopsapulces sākumā biedriem būs iespēja uzzināt par aktualitātātēm un ar interaktīvas spēles palīdzību pārbaudīt savas zināšanas par RSD, kā arī apstiprināt gada plānu. Tam sekos darbs grupās, atbildot uz dažādiem ar izglītību un pašpārvalžu darbību saistītiem jautājumiem, atrodot kopīgās problēmas un risinājumus, un pat turpmākās darbības plānu. Grupām tiks dota iespēja prezentēt sevis pārrunāto un pēc kopsapulces RSD komanda apkopos visu grupu prezentācijas un secinājumus, lai veidotu dažādus materiālus un palīdzētu pašpārvaldēm turpināt veiksmīgi attīstīties. 

Kopsapulces noslēgumā paredzēts pārsteiguma viesis, kas iedvesmos jauniešus uzdrīkstēties mainīt vidi sev apkārt un dos praktiskus padomus par to, kā to darījis viņš.

Rudens kopsapulcei iespējams pieteikties, izmantojot https://ej.uz/KopsapulcesanketaAktualitātes pieejamas - https://www.facebook.com/events/398552277762074/