Izsludinām Rīgas Skolēnu domes (RSD) 20. sasaukuma valdes vēlēšanas!


Liekas, ka šajā sasaukumā laiks patiesi skrējis vēja spārniem! Tā tas varētu būt arī tāpēc, ka šis bijis īsākais sasaukums RSD vēsturē. To sākām tikai septembrī!

Aicinām arī tevi palaist jaunā sasaukuma panākumu raķeti gaisā un piedalīties RSD nākotnes noteikšanā - jaunās valdes vēlēšanās!

Ja Tev ir iniciatīva, vēlme paplašināt savu pieredzi un redzesloku, nepalaid garām šo iespēju un kļūsti par RSD valdes locekli. Tu vari kļūt par prezidentu, viceprezidentu, kādas daļas vadītāju, padomnieku juridiskajā un finanšu jomā vai lietvedi. Lai kandidētu uz vietu RSD valdē tev ir jāiesniedz pieteikums (to tu atradīsi pielikumā), CV un motivācijas vēstule. Ja vēlies kļūt par RSD prezidentu, jāiesniedz arī rekomendācijas vēstule (vismaz viena no skolas, kurā mācies). 

Pieteikties kandidatūrai vari līdz š.g. 4. aprīlim (ieskaitot), sūtot to mūsu lietvedei uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Rūpīgi iepazīsties arī ar vēlēšanu datumiem, lai nenokavētu savējās! Tās visas šogad tiešsaistē.

Daļu vēlēšanās piedalās attiecīgās daļas dalībnieki un 19. sasaukuma valdes locekļi. Padomnieku juridiskajā un finanšu jomā ievēl visi RSD dalībnieki kopsapulcē. Kopsapulcē (12. aprīlī) varēs iepazīties arī ar RSD prezidenta amata kandidātiem un jau ievēlētajiem daļu vadītājiem. Lietvedi ievēl līdz tam brīdim ievēlētie RSD valdes pārstāvji un esošā sasaukuma valdes locekļi. Galu galā prezidentu ievēl un jau ievēlētos valdes locekļus apstiprina kongress (29. aprīlī), kas ir visu Rīgas skolu pārstāvji!

 

Pieteikšanās anketa: https://ej.uz/RSD20velesanas

Iepazīsties ar iekšējās kārtības noteikumiem un nolikumu šeit 

Datums

Laiks

Notikums

8.04.

17:30

Daļu vadītāju vēlēšanas

12.04.

17:30

Padomnieka juridiskajā un finanšu jomā vēlēšanas

 

 

Iepazīšanās ar prezidenta amata kandidātiem

21.04.

18.00

Lietveža vēlēšanas

29.04.

15:00

RSD 20. kongress