Vasara ir pilna pārsteigumu. Šogad vienu no tiem tev ir sarūpējusi arī Rīgas Skolēnu dome. 21., 22. un 23. augustā Lucavsalā norisināsies pavisam jauns kultūras minifestivāls "Mākslas rakstu maratons."

Piektdiena tiks veltīta mākslai. No plkst. 12.00 līdz 18.00 varēsi piedalīties dažādās ar mākslas meistarklasēs, kā piemēram "Mandalu psiholoģijā", "Hennas salonā", "Māla darbnīcā" u.c. Lucavsalu piesātināsim arī ar patstāvīgajām aktivitātēm, kur visas dienas garumā varēsi veidot savu latvieša piekariņu, izrotāt velosipēdu ar uzlīmēm, izmēģināt spēkus velo šķēršļu trasē, apgriezties kājām gaisā mašīnā un vēl un vēl.

Sestdien Lucavsalu piepildīs teātra dvaša. Ja arī tu esi teātra mākslas cienītājs, tad 22. augusts ir radīts tieši tev. No plkst. 12.00 līdz 18.00 notiks improvizācijas teātra, foruma teātra, publiskās runas u.c. aizraujošas meistarklases. Papildus aktivitātes varēsi iepazīt Rīgas teātrus, to aktieru sastāvu, jaunumus, recenzijas par izrādēm, kā arī izmēģinat attapību teātra citātu tīklā un piedalīties Lucavsalas koka aptamborēšanā.

Svētdien gaidīsim tevi mūzikas dienā. Bungu un ritma, praktiskskais orķestra, elpošanas meistarklases, kā arī īpašā meistarklase ar Arstarulsmirus par un ap dziesmu vārdiem. Mūzika Lucavsalu pieskandinās no plkst.14.00 līdz pat 20.00 ar akustisko koncertu noslēgumā. Pa dienu varēsi iedvesmoties melnajā stāstu teltī un piedalīties festivāla lielajā loterijā, kurā pārsteigumu sagādājuši "Multikino", "Made in LV", "Penelopes tauriņi", "Latvijas Nacionālā opera" un Saules muzejs".

Spied ''like'' mūsu facebook lapā - Mākslas rakstu maratons, kur sekos pārējie jautājumi, kā arī pieteikšanās meistarklasēm. Tiekamies Mākslas rakstos!