Pirms pāris dienām Facebook lapā izziņojām Rīgas Skolēnu domes vienu no lielākajiem pasākumiem - Tīklošanos Kalnciema kvartālā. Lai arī pats pasākums notiks tikai 16. maijā, mēs jau meklējam jaunos talantus, kuriem dosim iespēju priecēt pasākuma apmeklētāju ausis.

Tieši šī iemesla dēļ, ja esi jaunais mūziķis, esi kādas mūzikas grupas sastāvā vai pazīsti kādu, kas ir, sarosies, jo mēs izsludinām MŪZIĶU KONKURSU! Tā ir Tava lielā iespēja uzstāties Kalnciema kvartālā mūzikas ceturtdienas ietvaros!

Lai uzzinātu vairāk par konkursu Lasi tālāk!

Spēles noteikumi ir pavisam vienkārši. Mūziķu konkursā aicinām piedalīties mūzikas grupas, individuālos izpildītājus un muzikālos projektus, kas vēlas izmēģināt savus spēkus uz Kalnciema kvartāla skatuves. Mēs domājam, ka šī ir lieliska iespēja īpaši jaunajiem talantiem, mūzikas grupām veicināt savu popularitāti un palielināt savu klausītāju pulku. No konkursa dalībniekiem sagaidām:

  • 20-60 minūtes garu priekšnesumu;
  • vismaz 3 dziesmu audio ierakstus dalībnieka izpildījumā, kurus dalībnieks plāno izpildīt;
  • uzstāšanās video, ja tāds ir;
  • dalībnieka biogrāfiju, aprakstu un fotogrāfiju;
  • kā arī kontaktinformāciju.

Piesakies konkursam šeit līdz 31. martam. Vairāk par konkursu un tā noteikumiem lasi konkursa nolikumā, ko atradīsi nedaudz zemāk.

Ja ir kādas neskaidrības vai jautājumi, droši sazinies ar mums, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot uz 25860895 (Kristafers).

Nedaudz vairāk par pašu pasākumu:

"Iespēju tīklos" ir pēcpusdienas tīklošanās pasākums jauniešiem. Šajā pasākumā būs iespēja jauniešiem brīvā atmosfērā tīkloties savā starpā, tādējādi attīstot sarunu un diskusiju kultūru, kā arī iespēja satikt gan dažādās nozarēs pieredzējušus jauniešus, gan dažādu organizāciju pārstāvjus, lai sniegtu jaunietim iespēju iepazīt tiem pieejamās iespējas un varētu uzdot sev interesējošos jautājumus (piem., saistībā ar pašpārvaldēm, studijām, jauniešu iespējām Latvijā un ārpus tās robežām utt.).

Pasākums notiks š.g. 16. maijā Kalnciema kvartālā, sākot no 17.00.


Konkursa nolikums.