Izsludinam RSD 19. Sasaukuma valdes vēlēšanas!

Liekas, ka šajā sasaukumā laiks patiesi skrējis vēja spārniem! Aizvadījām savu 18. sasaukumu, pirmo tīklošanās pasākumu, dažādas starptautiskas sadarbības un tik daudz ko citu! Esam iemācījušies daudz jauna gan no kļūdām, gan neparastiem domu lidojumiem. Droši varam teikt, ka piedzīvots Rīgas Skolēnu domes (RSD) pilngadības cienīgs gads!

Tādēļ aicinām arī tevi palaist jaunā sasaukuma panākumu raķeti gaisā un piedalīties RSD nākotnes noteikšanā - jaunās RSD valdes vēlēšanās!

Ja Tev ir iniciatīva, vēlme paplašināt savu pieredzi un redzesloku, nepalaid garām šo iespēju un kļūsti par RSD valdes locekli. Tu vari kļūt par prezidentu, kādas daļas vadītāju, projektu koordinatoru vai lietvedi. Lai kandidētu uz vietu RSD valdē tev ir jāiesniedz pieteikums (to tu atradīsi pielikumā), CV un motivācijas vēstule. Ja vēlies kļūt par RSD prezidentu, jāiesniedz arī rekomendācijas vēstule (vismaz viena no skolas, kurā mācies). Pieteikties kandidatūrai vari līdz š.g. 24. martam (ieskaitot), sūtot to mūsu lietvedim uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Daļu vēlēšanās piedalās attiecīgās daļas dalībnieki un 18. sasaukuma valdes locekļi.

Projektu koordinatorus ievēl visi RSD dalībnieki. Tajā pašā pasākumā varēs iepazīties arī ar RSD prezidenta amata kandidātiem un jau ievēlētajiem daļu vadītājiem.

Lietvedi ievēl līdz tam brīdim ievēlētie RSD valdes pārstāvji un esošā sasaukuma valdes locekļi.

Un galu galā prezidentu ievēl un jau ievēlētos valdes locekļus apstiprina kongress, kas ir visu Rīgas skolu pārstāvji!

 

Pieteikšanās anketa: https://ej.uz/RSDvelesanas2020

Iepazīsties ar iekšējās kārtības noteikumiem un nolikumu šeit.

 

Datums

Laiks

Notikums

30.03.

17:00

JFD vadītāja vēlēšanas

 

18:00

ĀSD vadītāja vēlēšanas

02.04.

17:00

Projektu koordinatoru vēlēšanas

 

 

Iepazīšanās ar prezidenta amata kandidātiem

07.04.

17.00

Lietveža vēlēšanas

24.04.

Laiks tiks precizēts

RSD 19. kongress