Pavisam nesen mēs tikāmies Rīgas Skolēnu domes (RSD) Atvērto durvju dienā. Nu aicinām Tevi, Rīgas skolas aktīvistu, uz ikgadējo RSD rudens kopsapulci, kurā apstiprināsim RSD gada plānu, atskatīsimies uz līdz šim paveikto un raudzīsim kā ar RSD palīdzību vari risināt problēmas, kas ir Tavā skolā. Kopsapulce notiks 2018. gada 11. oktobrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Kopsapulces sākums 17.00 (reģistrācija - no 16.30). Darba kārtība pavisam drīz būs skatāma raksta pielikumā. PIESAKIES ŠEIT - http://ej.uz/rudens-kopsapulce. Seko līdzi aktuālajam par kopsapulci: https://ej.uz/RSD-kopsapulce-fb 

RSD kopsapulces ir īstā vieta, kur dalīties ar problēmām, kas ir Tavā skolā, jo šajās kopsapulcēs tev ir iespēja sastapt savu bēdu “brāļus” un “māsas”, kopīgiem spēkiem meklēt risinājumus vai lūgt RSD pēc padoma. Problēmas, kas skar daudz skolas apskatīsim plašāk un meklēsim veidus kā parasts skolēns var šīs problēmas risināt.

RSD visas skolu aktuālās problēmas apkopo, analizē un seko līdzi uzlabojumu gaitai. Sadarbībā ar Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu (RD IKSD) tiek meklēti risinājumi problēmām ar ko paši skolēni netiek galā.