Ceturtdien, 16. Maijā, Kalnciema kvartālā notika RSD veidotais atvērtais tīklošanās pasākums “Iespēju tīklos”. Tā bija lieliska iespēja satikt jaunus cilvēkus, sen neredzētus draugus un iepazīt dažādu organizāciju pārstāvjus, kas neformālā gaisotnē stāstīja par nākotnes iespējām jauniešiem.

Vakars iesākās ar pasākuma galveno ideju autoru Dainas Emīlijas Upmales - Freinbergas un Anitas Ramkas uzrunu un veidoto atraisīšanās spēli un turpinājās ar dažādām diskusijām un sarunām.

Diskusijās piedalījās pārstāvji no Rīgas Skolēnu domes un skolu pašpārvaldēm, kā arī aktīvisti no dažādām Rīgas vidusskolām, tehnikumiem un universitātēm. Tās ietvaros tika diskutēts par jauniešiem svarīgām vērtībām un skolu pašpārvalžu darbu. Diskusijas izskaņā vairāki jaunieši apmainījās ar kontaktiem, lai veidotu turpmāku sadarbību pašpārvalžu starpā vai kopīgi piedalītos dažādos projektos.

Lai uzzinātu vairāk par konkursu Lasi tālāk!

 

Pie dažādiem galdiņiem, gluži nepiespiestā gaisotnē norisinājās sarunas ar dažādu jomu speciālistiem. Pasākuma dalībniekiem bija iespēja uzzināt vairāk par iespējām tādās organizācijās kā Latvijas Studentu apvienība, Sarunu festivāls ‘’LAMPA’’, Jauniešu Starptautisko projektu aģentūra, ‘’Visas Iespējas’’, Rīgas Stradiņu universitātes studentu padome, Eiropas Parlamenta un Komisijas pārstāvniecības Latvijā un, protams, Rīgas Skolēnu dome.

Lai pasākuma apmeklētāji labāk izprastu plašās jauniešu iespējas būt radošiem un parādīt savas prasmes, par vakara muzikālo noformējumu rūpējās RSD veidotā mūziķu konkura uzvarētāji Dzintars Lipors un grupa ‘’180°’’.

Lai stimulētu jauniešos esošo, taču nedaudz nedrošo spēju tīkloties savā starpā, katram bija iespēja saņemt kartīti, uz kuras atradās dažādi jautājumi, kas palīdz veidot interesantas sarunas. Stāsti par to, kad un kāpēc jaunieši pēdējo reizi kāpa kokā un kur viņi dotos ar bezlimita kredītkarti, piepildīja visu prātus un atraisīja jaunas domas un diskusijas.

Vakara gaitā tika apbalvotas arī aktīvākas skolu pašpārvaldes, to biedri un konsultanti. Tā bija lieliska iespēja iedvesmoties turpmākam darbam savas skolas pašpārvaldē un apzināties to, ka pašpārvalžu darbs ir nozīmīgs un tiek novērtēts.

Par digitālām pasākuma atmiņām rūpējās divi brīnišķīgi fotogrāfi un RSD jauniešu veidotais fotostūris, kas stimulēja jauniešus uz vienu vakaru likt somās viedtālruņus, sarunāties savā starpā, spēlēt sen aizmirstās galda spēles un jaukāko mirkļu iemūžināšanu atstāt fotogrāfu ziņā.

Vēlamies teikt lielu paldies visiem jauniešiem, kas apmeklēja mūsu pasākumu, un sponsoriem- ‘’Kronus’’, pasākumu aģentūrai ‘’Smalkais stils’’, ‘’Digitālajai pelei’’ un Sergejam Kazareovecam, kā arī organizācijām, kas piedalījās pasākuma veidošanā un norisē.

Pasākuma bildes skatāmas: https://ej.uz/iespeju-tiklos1 un https://ej.uz/iespeju-tiklos2